W czym możemy Ci pomóc?

Media społecznościowe to najszybciej rozwijający się na kanał komunikacji z klientami. Ponad 15 milionów Polaków posiada konto na Facebooku, a blisko 80% korzysta z serwisu prawie codziennie. Tuż za nim znajdują się Instagram oraz LinkedIn. To właśnie tam spędzają czas Twoi potencjalni klienci. Posiadanie firmowego konta na Facebook’u stało się czymś tak naturalnym i obowiązkowym jak posiadanie poczty mailowej w firmie.

Profil firmowy na Facebooku czy Instagramie to wizytówka Twojej firmy. Dobrze prowadzony Fanpage to nie swoista tablica z ogłoszeniami, ale platforma komunikacji z Twoją grupą docelową – działająca w obie strony i umożliwiającą natychmiastową informację zwrotną. Facebook powinien być jednym z narzędzi marketingowych i elementem strategii każdej firmy, który jest spójny z całą identyfikacją marki. Odpowiednie treści publikowane na profilu pomagają wzbudzić wśród użytkowników zaangażowanie oraz przywiązanie do marki.

Zaangażowani fani na Facebooku to Twoi potencjalni Klienci.

Nie zapomnij o kampaniach reklamowych w Menedżerze reklam. Odpowiednio przygotowane pozwalają dotrzeć do zdecydowanie szerszej grupy osób, którą możesz określać wg płci, wieku, zainteresowania, a nawet miejsca zamieszkania. Facebook stał się swoistą platformą sprzedażową, ale jej skuteczność zależy od wiedzy osób zarządzających kampaniami reklamowymi. Nie powierzaj swoich budżetów przypadkowym firmom. Nie przepalaj budżetów marketingowych niewłaściwie dobraną grupą docelową, złym doborem grafiki lub treści. Pamiętaj o niestandardowych grupach docelowych oraz wykluczeniach.

Postaw na profesjonalną komunikację bez względu na to, jakiego profilu biznes prowadzisz. Specjalizujemy się w profesjonalnym prowadzeniu stron firmowych na Facebooku, doborze języka korzyści dla Twojej grupy docelowej, a także prowadzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem zaawansowanych formatów reklamowych. Pomożemy Ci w ustawieniu Piksela, zarządzaniem zdarzeniami niestandardowymi oraz stworzeniem niestandardowych grup docelowych. Diagnostyka danych i analityka nie mają przed nami tajemnic. Stworzymy zaangażowaną i lojalną społeczność, która z czasem stanie się Twoim klientem. Przecież na tym właśnie Ci zależy?

Jako Agencja Marketingowa Firmowe Rewolucje obsługujemy firmy w social mediach. Budujemy ich pozytywny wizerunek i przede wszystkim niezapomniane momenty w świadomości klientów.

W naszych szeregach posiadamy doświadczonych marketerów  gotowych na tworzenie przemyślanej strategicznie komunikacji i profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Tworzymy wyjątkowe i unikalne  treści dla naszych klientów.

Korzyści z naszej oferty

Naturalny przyrost znacznej liczby klientów pozyskiwanych z Facebook’a.
Budowanie pozytywnych opinii o Twojej firmie.
Obsługa klienta.
  Znaczny wzrost konkurencyjności Twojej firmy.

OFERUJEMY

Opracowanie długofalowej strategii marketingowej obecności w Social Mediach.
Kompleksowe prowadzenie profili firmowych.
Wyznaczenie celów biznesowych wraz z planem ich osiągania.
Obsługa klienta przez Facebooka – (specjalista kontaktuje się z klientem w imieniu firmy).
Prowadzenie działań reklamowych promujących Twoją firmę.
  Comiesięczne raporty i analizy pokazujące wzrost liczby fanów i zaangażowanie użytkowników.

Marketing

Twoi klienci są na Facebooku, Instagramie…

Jak do nich dotrzeć?

Trzeba ich zrozumieć. Na początku naszej współpracy zaczynamy od analizy grupy, a następnie sprawdzamy, które treści są dla nich najbardziej interesujące. Naszym celem jest nawiązanie więzi między Twoją marką, a konsumentami. Facebook jest także idealnym kanałem, w którym możesz prowadzić rozmowy ze swoimi Klientami.

Najczęstsze zadawane pytania

1. Ile kosztuje obsługa Facebooka, Instagrama lub Linkedina?

Koszt prowadzenia działań w social media wynika z ilości godzin czasu pracy jakie musi poświęcić dział social media w FIRMOWYCH REWOLUCJACH. Cena za miesięczną obsługę profilu firmowego wynosi już od 900 zł. Ostateczna opłata zależna jest od zakresu obsługi. Zawsze ustalamy ją indywidualnie w zależności od potrzeb. 

2. Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony lub określony w zależności od potrzeb i preferencji klienta. Najczęściej podpisujemy umowy na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy elastyczni. 

3. Czym się różnicie od innych agencji social media?

Jesteśmy Agencja Marketingową, która stawia na strategiczne podejście. Każdy projekt opracowywany jest przez specjalistów, którzy na rynku polskim wypracowali własne modele skutecznych rozwiązań marketingowych. Naszą przewagą jest skuteczność działań. 

Zakres działań

  • SOCIAL MEDIA MARKETING – badanie firmy, branży i konkurencji, opracowanie kierunków rozwoju, opracowanie strategii, wybór języka komunikacji, opracowanie kampanii reklamowej.
  • URUCHOMIENIE/DOPRECYZOWANIE PROFILU – opracowanie identyfikacji wizualnej, zmiana dotychczasowej komunikacji, adaptacja w kontach społecznościowych
  • BUDOWANIE SPOŁECZNOŚCI – regularne wpisy tematyczne, newsy o wysokiej reaktywności, opracowanie grafik.
  • PEŁNA OBSŁUGA SOCIAL MEDIA –  tworzenie wpisów, obsługa komunikatora messengera, angażowanie w relacje.
  • KAMPANIA REKLAMOWA – dotarcie do grupy docelowej, analiza efektów.

Napisz, aby uzyskać szybką wycenę