logo
logo

Agencja Marketingowa Firmowe Rewolucje

powstała w 2017 roku jako odpowiedź na potrzeby działań marketingowych. Marketingiem zajmujemy się od 2006 roku jako jednoosobowy podmiot gospodarczy.

tower
Grupa Strategiczna to odpowiedź na potrzeby marketingowe sektora MŚP. Tworzymy dla firm z tego sektora strategie marketingowe, które realizują zakładane cele biznesowe. Długoletnie doświadczenie pozwoliło wypracować nam cztery filary wartości:

1. Połączenie teorii i biznesu – O marketingu wiemy niemal wszystko, a wciąż się dokształcamy ;-) Wypracowaliśmy modele łączące teorie i praktykę, dzięki czemu nasze instrumenty spełniają najważniejsze standardy jakościowe.

2. Wyjątkowi ludzie – tworząc Grupę Strategiczną zadbaliśmy o detale. Każdy specjalista wnosi innowacyjne rozwiązania w rozwój marketingowy, ale i tworzą wyjątkową ATMOSFERĘ. Ludzie ponad wszystko.

3. Customizacja – klient nasz Pan, wiemy jak poznać jego potrzeby i zastosować właściwe procesy marketingowe. Dzięki nim uzyskuje pełną satysfakcję, jak i rezultaty biznesowe.

4. Wyjątkowe rozwiązania – nasze pomysły niekończące są. Grupa kreatywnych marketerów znajdzie dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę w każdym zakresie tj. strategicznym, komunikacyjnym, czy technologicznym. Nasze wartości pozwalają nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania rynkowe. Tworzymy Zespół Specjalistów z każdego obszaru marketingowego, by zapewnić kompleksowość oferty. Osiągamy cele biznesowe dla naszych klientów.

Generujemy wzrost sprzedaży, budujemy silne marki. Przekonaj się osobiście.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Misją naszej Grupy jest tworzenie skutecznych narzędzi, aby nasi Klienci mogli realizować swoje cele biznesowe.

Misją naszej Grupy jest tworzenie skutecznych narzędzi, aby nasi Klienci mogli realizować swoje cele biznesowe.

Poleć nam tworzenie narzędzi marketingowych. Nasi specjaliści wielokrotnie uczestniczą w licznych szkoleniach i kursach, często edukując naszych klientów. Świat marketingu to dynamiczny obszar, tak jak my jesteśmy „mocno” dynamiczni.

Nasz Prezes Andrzej Meler od 6 lat wykłada zagadnienia marketingowe na Uczelniach Wyższych Szkół Bankowych w Polsce co jeszcze wzmacnia naszą pozycję rynkową.

Nasze działania kierujemy do firm MŚP, które wielokrotnie potrzebują zintegrowanego i rozbudowanego działania strategicznego przy tworzeniu narzędzi. Działania dla naszych klientów rozpoczynamy od badań i analiz co powoduje szwajcarską precyzję do przygotowania kolejnych działań. Później ułożenie planów marketingowych i wreszcie tytaniczna praca wdrażania strategicznego.

Dla Ciebie zbudujemy i wdrożymy najlepsze narzędzia, by dawały zakładane efekty biznesowe.

Skontaktuj się z nami lub
napisz o wycenę

avatar
FIRMOWE REWOLUCJE

ANDRZEJ MELER

Chief Executive Officer
andrzej.meler@firmowerewolucje.pl
avatar
FIRMOWE REWOLUCJE

ANNA WOJEWÓDZKA-MELER

General Project Manager
annameler@firmowerewolucje.pl
avatar
FIRMOWE REWOLUCJE

MARTA POCZTAŃSKA

Project Manager - Departament Technologiczny
stronywww@firmowerewolucje.pl
avatar
FIRMOWE REWOLUCJE

KAMILA FLORKIEWICZ

Project Manager - Departament social media
socialmedia@firmowerewolucje.pl
logo
icon
+ 48 504 128 984
icon
biuro@firmowerewolucje.pl
icon
Warszawa, 00-640, ul. Mokotowska 1