Doskonal swój marketing.

Rozwijaj swoją firmę skuteczniej, lepiej. Kluczowe staje się zaangażowanie fanów. Nie wszystkie strategie wykorzystywane do budowy wysokiej pozycji w sieci dają adekwatne korzyści- polubienia, udostępnienia, reklamy itd.. Tu najlepszym narzędziem do komunikacji jest SMS.

Dlaczego SMS?

Marketing SMS zarabia czterokrotnie więcej niż e-mail i kosztuje znacznie mniej. SMS-y mają 98-procentowy współczynnik otwarć i uzyskują trzy do sześciu razy większe zaangażowanie niż inne kampanie marketingowe. W każdej chwili klient jest w stanie odczytać Twoją wiadomość nawet nie mając dostępu do internetu.

SMS marketing jest to jak na razie jeszcze niezbyt rozpowszechniona forma działania, jednak firmy zaczynają po nią coraz częściej sięgać. Pozwala Ci rozpocząć rozmowę bezpośrednio z klientem. Dosyć sporym utrudnieniem jest uzyskanie numeru telefonu do Twojego potencjalnego klienta. Dla każdego z nas nasz telefon jest bardzo ważny. Zanim klient przekaże Ci swój numer musi nabrać do Ciebie zaufania. Więc buduj swoją markę i pracuj na zaufanie klientów a efekty przyjdą w niedługim czasie.

Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdzie zbieranie numerów telefony jest bardzo proste. Prowadząc sklep internetowy każdy klient zakładający konto bądź chcący dokonać jakiegokolwiek zakupu zmuszony jest ten numer Ci przekazać.

Więc jeśli posiadasz taką bazę nie czekaj tylko działaj już teraz!

Pamiętaj – wiadomość skierowana do Twojego klienta powinna być ciekawa i doprowadzić do tego aby zainteresował się on Twoją ofertą. I pozostał z Tobą jak najdłużej śledząc Twój profil.

SMS świetnie sprawdza się w przypominaniu o szkoleniu, webinarze czy promocji, którą aktualnie posiadasz na swoje produkty i usługi.

Z jednej strony SMS jest bardzo skuteczny, jednak z drugiej strony posiada dość ograniczone możliwości przekazu wszelkich informacji.

SMS marketing to bardzo ciekawe narzędzie, które przy zastosowaniu pewnych prostych reguł może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania w Twoim sklepie internetowym, a co za tym idzie również spowoduje zwiększenie obrotów. Spowoduje również zwiększenie liczby uczestników na organizowanych webinarach , także większy ruch na Twojej stronie lub profilu, gdzie z niecierpliwością będzie wypatrywał nowości. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że jeśli zaczynamy korzystać z tej formy marketingu, to musimy przygotować się do tego tak od strony technicznej.

W czasie kiedy jesteśmy zalewani mailami reklamowymi czy reklamami w social mediach SMS marketing jest z pewnością jednym ze sposobów wyróżnienia się i dotarcia do klienta w niestandardowy sposób.

A więc nie czekaj !!!